תעסוקה שווה
התאמה.השמה.הגשמה

מחפשים עבודה?

מעוניינים לחשב מסלול קריירה מחדש?

הוכרתם עם 20% נכות ומעלה?
תוכלו לקבל הכוון תעסוקתי מלא

עבודה היא מרכיב מרכזי בחוסן האישי והלאומי שלנו. בימים מורכבים אלה, שיבוש השגרה התעסוקתית הוא אתגר גדול אף יותר עבור אוכלוסיות מסוימות כגון אוכלוסיית העובדים והעובדות עם מוגבלות.  עובדים אלה נאלצים גם בשגרה להתמודד עם קשיים רבים בעולם העבודה.

<br>
 

 

מתוך אמונה במשמעות העמוקה של ערך העבודה והתעסוקה אנו ממשיכים, גם  בימים אלה, לקדם תעסוקה שווה בישראל, ומעודדים אתכם, אנשים בעלי 20% נכות ומעלה,  לפנות אלינו. יחד נתחזק ויחד ננצח.

<br>

 

בתכנית תעסוקה שווה תוכלו לקבל הכוון, יעוץ וליווי לתעסוקה, ללא עלות.אנו נותנים מגוון רחב של שירותים שיסייעו לכם להשתלב בשוק התעסוקה, לפתח קריירה או לחשב מסלול מחדש. הייעוץ שלנו הוא פרטני, ומותאם אישית לכל אחד ואחת מכם, וכולל סדנאות מקצועיות, קורסים והכשרות ומגוון הזדמנויות לתעסוקה!

 

*השתתפות בתכנית בכפוף לבדיקת התאמה

מי אנחנו?

תכנית תעסוקה שווה של משרד העבודה

מי אתם?

כל מי שהוכר בביטוח לאומי עם 20% אחוזי נכות ומעלה

כמה זה עולה?

השירות ללא עלות

ומה עם המעסיקים?

אנו מלווים גם מעסיקים ומספקים ייעוץ מקצועי וכלים לקליטת עובדים

הכוון ליווי ויעוץ תעסוקתי פרטני

הליווי, שנעשה באופן אישי 1:1 מטעם "תעסוקה שווה" כולל אבחון תעסוקתי מקצועי ע"י גופים מובילים, הכוון, יעוץ ומיקוד תעסוקתי, פיתוח מיומנויות תעסוקה באמצעות מגוון קורסים והכשרות מקצועיות, ואף תמיכה במקום העבודה עצמו למשך שנה לאחר ההשמה. כמו כן, אנו מסייעים בחיבור למגוון משרות בחברות וארגונים גדולים במשק.

מנטורינג, אבחונים, קורסים והכשרות מקצועיות במגוון תחומים

כולל אבחון תעסוקתי מקצועי ומותאם ע"י גופים מובילים, קורסים מקצועיים מסובסדים ותכנית מנטורינג בשיתוף פעולה עם חברות וארגונים גדולים ומשפיעים במשק.

מגוון משתנה של סדנאות מקצועיות לחיזוק מיומנויות בעולם העבודה

הסדנאות שלנו עוסקות במגוון רחב של נושאים: נטיות תעסוקתיות ושיקולים לבחירת מקצוע, חיפוש עבודה בעולם העבודה המשתנה, כלים מעשיים כגון כתיבת קורות חיים וסימולציות לקראת ראיון עבודה, דילמת החשיפה, תקשורת אפקטיבית, חשיבה יצירתית, ניהול חוזקות ועוד.

מגוון משרות בחברות וארגונים גדולים במשק

ההשתתפות בתכנית כולל חשיפה למאגר משרות מותאמות בשוק העבודה, חיבור למעסיקים רלוונטיים בהתאם לתחום התעסוקה המבוקש, ליווי בהשתלבות בעבודה וזכאות למענק התמדה, סיוע בקבלת התאמות מול המעסיק וקבלת הדרכה במיצוי זכויות העובד.

ליווי מעסיקים מכל ענפי המשק

כגוף הידע המוסמך בתחום העסקת אנשים עם מוגבלות, תעסוקה שווה מעניקה ייעוץ מקצועי וכלים לקליטת עובדים לאורך זמן, לפי צרכי המעסיק. הליווי ניתן ישירות למעסיקים על כל ההיבטים הכרוכים בהעסקת אנשים עם מגבלות, ע"י ייעוץ במקרים פרטניים, ביצוע הדרכות לעובדי המעסיק ואפיון מדויק ונגיש של משרות. במסגרת הקשר עם מעסיקים, נפתחים גם מחזורים של קורסים (בוטקאמפס) ייעודים לתפקידים ספציפיים ומחזורי מנטורינג, בהם מתנדבים עובדים בחברות גדולות להיות מנטורים למחפשי עבודה עם מוגבלות.

השאירו פרטים

דילוג לתוכן